Prezydent podpisał Kodeks wyborczy
20.1.2011
19 stycznia Bronisław Komorowski podpisał ustawę z dnia 5 stycznia 2011 roku ? Kodeks wyborczy, wprowadzający m. in. zasadę jednomandatowych okręgów wyborczych do Senatu oraz fakultatywność dwudniowych wyborów.
































