Regulamin serwisu platnosci-online.pl

Odpowiedzi w temacie (2)

mark.bettonow

3.1.2014

Witam. Piszę do Was bo mam problem z regulaminem tego serwisu. Trudno mi w nim odczytać, czy jako osoba niepełnoletnia mogę wypłacać moje środki bez podawania danych? Jak to jest z tymi fakturami? Na razie korzystam z tego serwisu, mogę prowadzić sklep w sieci, ale wypłata środków mnie troszkę niepokoi. Od supportu nie mogę otrzymać żadnej konkretnej informacji. Ja się produkuję, otrzymuję wiadomość w godzinach nocnych i brzmi ona zawsze tak samo: "Proszę zapoznać się z naszym regulaminem." Bardzo proszę o pomoc.

Nie znalazłeś odpowiedzi?

kinoam

2020-01-15 12:37:02

Na stronie z możliwością grania w gry na prawdziwe pieniądze od Playtech [url]https://slots-russia.com/igrovie-avtomaty-playtech[/url] zawsze jasno określone wszystkie zasady, zwłaszcza te, które odnoszą się do sytuacji finansowych. Nigdzie nie ma niuansów drobnym drukiem, wszystko jest czyste i przejrzyste. Myślę, że wiele firm, które działają w Internecie należy wziąć przykład i odpowiednio wykonać to, co obiecują.

kinoam

2020-01-15 12:37:39

Na stronie z możliwością grania w gry na prawdziwe pieniądze od Playtech https://slots-russia.com/igrovie-avtomaty-playtech zawsze jasno określone wszystkie zasady, zwłaszcza te, które odnoszą się do sytuacji finansowych. Nigdzie nie ma niuansów drobnym drukiem, wszystko jest czyste i przejrzyste. Myślę, że wiele firm, które działają w Internecie należy wziąć przykład i odpowiednio wykonać to, co obiecują.

DODAJ POST W TEMACIE

Aby odpowiadać na forum musisz się zalogować!

Potrzebujesz porady prawnej?

PODOBNE TEMATY NA FORUM

ZOBACZ TAKŻE:

NA SKÓTY