Badanie techniczne pojazdu zasilanego gazem

Pytanie:

Jak często należy przeprowadzać badanie techniczne pojazdu zasilanego gazem?

Masz inne pytanie do prawnika?

ODPOWIEDŹ PRAWNIKA

Obowiązek corocznego przeprowadzania badania technicznego pojazdu zasilanego gazem wynika wprost z przepisów prawa (art. 81 ust. 6 ustawy Prawo o ruchu drogowym).

Potrzebujesz porady prawnej?

KOMENTARZE (0)

Nie dodano jeszcze żadnego komentarza. Bądź pierwszy!!


Dodaj komentarz

DODAJ KOMENTARZ

ZOBACZ TAKŻE:

NA SKÓTY